Warsztaty


Warsztaty


Od początku naszej działalności z dużym sukcesem prowadzimy szkolenia z zakresu stylizacji i malowania mebli farbami Annie Sloan CHALK PAINT. Gościmy kursantow z różnych stron Polski w Warszawie na Brukselskiej 26 oraz w Kozienicach na Radomskiej 51. Tanie noclegi w agroturystycznych pensjonatach oraz ciekawa historia miasta Kozienice przyciąga do nas kursantów nie tylko na szkolenia, ale także na oderwanie się od rzeczywistości, na dzień pełen relaksu i pasji.

Obecnie pracownia w Kozienicach mieści się w ponad 100 letnim budynku z odpowiednim klimatem tj. piec kaflowy, drzwi dwupłatowe, a tam na ścianach malowana ręcznie tapeta farbami ANNIE SLOAN, drzwi i podłogi też pomalowane produktami Chalk Paint, no i galeria mebli oraz kolorów, którą można zobaczyc na żywo podczas warsztatow.

Drugi zaś punkt to pracownia w Warszawie w słynnej już części artystycznej bohemy, a mianowicie Saska Kepa, na przedłużeniu ulicy Francuskiej czyli ulicy Brukselskiej 26

Dlatego też mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do nas, którzy chcieliby bez żadnego doświadczenia zamienić stary mebel w piękny i niepowtarzalny unikat oraz nauczyć się stylizacji i ciekawych technik zdobienia mebli. Dowiecie się jak rozpocząć przygodę z farbami kredowymi Annie Sloan i poznacie najpopularniejsze techniki stylizacji i patynowania mebli. Dowiecie się jak należy przygotowywać przed malowaniem i zabezpieczać już pomalowaną powierzchnię. Kiedy i jak stosujemy jasny i ciemny wosk, jak zrobic samemu kolorowe woski. Wszelkie nowo poznane techniki będziecie szkolić pod naszym okiem na małych mebelkach, które ze soba możecie przynieść, a jeśli nie będziecie mieć nic w zanadrzu to my Wam przygotujemy coś na czym będziecie mogli się nauczyc stylizacji mebli i z satsyfakcją zabrać do domu na pamiątke.

Nasze szkolenia jako jednych z nielicznych dystrybutorów są poszerzone o wiedzę niezbedną do projektowania wnetrz. Podczas dnia pełnego nauki przekazujemy Wam wiedzę w zakresie kolorów wzorów i styli wnętrz, odpowiadamy na pytania jak uniknąć błędów designerskich i jak stworzyć piękne wnętrze. Jako projektant wnętrz dzielę się wszystkim co wiem, żeby pomoc Wam w wykreowaniu idealnych dla was mieszkań


Cena warsztatów poza wiedzą teoretyczną i praktyczną obejmuje wszystkie niezbędne do prowadzenia zajęć materiały, jak pędzle, woski, farby, czy szablony.

W cenę wliczamy pyszne lunche, herbatę, kawę i napoje.

Wszyscy uczestnicy w dniu warsztatów mogą skorzystać z 10% rabatu na farby Annie Sloan.

Pracujemy w kameralnych grupach tak, żeby poświęcić Wam optymalnie czas na zdobycie wiedzy i doświadczenia

Serdecznie zapraszamy i polecamy wszystkim. Naprawdę nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, jedynie trochę pasji do kreowania pięknych rzeczy.

 

NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW NA 2019 ROK : 5 Pażdziernik

Start godz. 11:00

W celu zapisu prosze o kontakt Karolina pod nr: 510 522 155 lub email: kontakt@lucyhome.com.pl


Zobacz zdjęcia z warsztatów prowadzonych przez nas: