Tajemnica życia leży
w poszukiwaniu piękna

 

Otwierając działalność w 2012 roku, jako drudzy w Polsce zostaliśmy autoryzowanymi dystrybutorami farb Annie Sloan Chalk Paint ™. Szkolenia z zakresu malowania i stylizowania mebli odbyłam w Oxford pod okiem samej Annie i od tego czasu właściwie poświeciliśmy się promowaniu jej marki w Polsce. Następnie na potrzeby wszystkich klientów otworzyliśmy kolejny punkt w Warszawie.

Obecnie w sprzedaży posiadamy ręcznie malowane meble, ręcznie robione akcesoria, farby, lakiery, woski oraz akcesoria Annie Sloan Chalk Paint ™. Poza tym posiadamy unikatowe lniane i bawełniane materiały do obić i dekoracji oraz inne praktyczne i stylowe rzeczy potrzebne do stworzenia miłego klimatu domu. Świadczymy również serwis tapicerski, serwis ręcznego malowania mebli oraz kompleksowych aranżacji wnętrz. Z wielkiej potrzeby serca również chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych na nasz Facebook Lucy Home.

Tak naprawdę to wielka łatwość i ogromna radość z malowania mebli farbami Annie Sloan sprawiła, że zdecydowaliśmy się prawie po 10 latach mieszkania za granicą wrócić do Polski, otworzyć wymarzoną pracownię i propagować naukę malowania i designu. W LUCY HOME prowadzimy szkolenia dla osób, które chciałyby wystylizować na nowo stare meble jak również świadczymy codziennie porady dla klientów którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z malowaniem i odwiedzają nas osobiście - dla tych wszystkich którzy nie mogą do nas zawitać otworzyliśmy sklep online.


Przejdź do sklepu